Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasek rozrządu w AGR'ze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasek rozrządu w AGR'ze

    Po ilu latach sie to zapycha? Jakie są objawy?

  • #2
    Pasek rozrządu w AGR'ze

    przykra przypadłość: przez przypadek zauważyłem, że pasek jest wyszczerbiony. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ma dopiero niecałe 3 kkm. Skłaniam się zatem do wymiany jedynie paska, bo mam nadzieję, że reszta z "ompletu naprawczego rozrządu" jest ok. I tu trzy pytania:
    1. jakie jest prawdopodobieństwo, że wysczerbienie paska powstało na skutek sprawnego inaczej napinacza czy innego podzespołu z zestawu?
    2. Jeśli brać pod uwagę, że tylko pasek do wymiany, czy czynność tę można wykonać samemu? Przy założeniu oczywiście, że ma się i prawą i lewą rękę, oraz jako-takie doświadczenie w auto-mechanice? Czy do wymiany paska potrzebne są jakieś specyficzne narzędzia/przyrządy?
    3. Czy jest gdzieś opisana ta czynność? Googlałem, ale bez efektu.
    Staram się pisać poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • #3
      Myśle, że na w/w temat powinieneś zapoznać się z opiniami z zaprzyjaźnionego forum
      które polecane jest na górze strony. A dla przykłądu jeden z topic`ów
      403 Forbidden


      pzdr
      OII ambientna sztuka

      Komentarz


      • #4
        Potrzeba VAG'a oraz specjalną blokadę wałka rozrządu:

        Zdjęcie pochodzi z forum Master/s'a : 403 Forbidden
        Piotruś
        AGR(RIP) + ALH

        Komentarz


        • #5
          Bez przesady bez tej blokady je?li kolega kiedy? robuł jaki? rozrz¹dik w dieselku to sobię poradzi bez problemu

          Komentarz


          • #6
            patentu/blokady nie mam. Doświadczenia z rozrządem również. Chyba jednak lepszym i potencjalnie tańszym rozwiązaniem będzie nie-bawienie się, skoro człek się nie zna. Dzięki wszystkim i pzdr .
            Staram się pisać poprawnie po polsku.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X